Edyta Wiśniewska jest absolwentką architektury w Polsce; studiowała także projektowanie urbanistyczne w Holandii. Po zakończeniu studiów pracowała jako stażystka w Komisji Europejskiej w Brukseli.

Śledząc jej karierę w Brukseli, widzimy, że pracowała dla dwóch gmin holenderskich: Tilburga i Bredy. Od 2007 r. jest zatrudniona w Kuiper Compagnons. Edyta jest entuzjastyczną i kreatywną projektantką z zamiłowaniem do projektowania krajobrazu. Czuje się komfortowo pracując w różnych zakresach projektowania, zarówno w Holandii jak i za granicą.

Jej siłą jest to, że przenosi nowe idee i koncepcje do dogmatycznego myślenia, które w ten sposób przełamuje.

Brała udział w projektach Kuiper Compagnons obejmujących konkurs EO-Wijers  ("Blauw Bloed", drugie miejsce), przebudowę trójkąta wewnątrz Poznania (Polska), 24 godziny na dobę projekt Tilburg (Holandia, wyróżnienie), główny plan Shenzhen - międzynarodowe konsultacje dla koncepcji planu Xinda - Longqi Bay dystykt Shenzhen - 1 nagroda (Chiny), transformacja Verolme- portu w Rotterdamie (Holandia), Petersburgu (Rosja) i Marikanie (Południowa Afryka), a także rozwoju strategii rzeki Warty w Poznaniu (Polska).

 

Konferencja jest dofinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

pokoje do wynajęcia szczecin